Nakładka e-CAD Żelbet na ZwCAD

Pierwsza na rynku nakładka żelbetowa dla ZwCADa

Informacje o e-CAD

Napiszemy dla Ciebie program lub nakładkę na AutoCADa® lub ZwCADa®

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem oprogramowania e-CAD i firmą programistyczną, która oferuje kompleksowe usługi programistyczne na platformę AutoCAD® i ZwCAD®. Zajmujemy się tworzeniem nakładek na systemy CAD.

Jakie mamy doświadczenie?

Od 2000 roku zajmujemy się tworzeniem branżowych nakładek CAD różnego typu i przeznaczenia. W swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie zawodowe i pasję. Wszystko to doskonale przekłada się na wysoką jakość tworzonych aplikacji i nakładek CAD pisanych na zamówienie. Dowodem tego jest wielu zadowolonych Klientów.

Kim są nasi Klienci?

Naszymi Klientami są ludzie i firmy z różnych branży. Swoimi umiejętnościami programistycznymi wspieramy zarówno pojedynczych projektantów oraz małe, średnie i duże firmy, dla których tworzymy bardziej skomplikowane i zaawansowane aplikacje, często zintegrowane i osadzone w strukturach ich przedsiębiorstw.

Jak zaczynamy?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Cena i czas wykonania projektu są również indywidualne. Jesteśmy w stanie dokonać wstępnej wyceny zlecenia na podstawie danych przesłanych do nas przez zamawiającego przy pomocy formularza wyceny. Zapraszamy do skorzystania z tej opcji.
Z każdym Klientem szczegółowo omawiamy jego oczekiwania, wskazując i doradzając najlepsze rozwiązania. Przez cały okres wykonywania zlecenia pozostajemy z Klientem w ciągłym kontakcie i na bieżąco konsultujemy oraz relacjonujemy postęp naszych prac.

Odległość geograficzna to żadna przeszkoda

Aby zaoszczędzić Państwa i swój czas, większość spraw staramy się załatwiać na odległość (komunikator Skype, poczta email, telefon). Mamy doświadczenie w pracy o takim charakterze i wiemy, że jest to szybki i owocny sposób komunikowania się w dzisiejszych czasach. W przypadku wystąpienia potrzeby szerszego omówienia tematu, spotkamy się z Klientem osobiście. Najczęściej to my dojeżdżamy do siedziby Klienta.

A w wolnej chwili…

W przerwach pomiędzy większymi zleceniami piszemy małe programy, według własnego pomysłu. Staramy się aby były one pomocne dla wielu z Państwa oraz możliwe do zastosowania w wielu branżach. Tego typu aplikacje skierowane są do większej rzeszy odbiorców, dlatego ich cena jest stosunkowo niska. Wszystkie gotowe i uniwersalne nakładki tego typu mogą Państwo obejrzeć w naszym Sklepiku e-CAD. Zapraszamy serdecznie.

Reklamy

Written by zelbet

Styczeń 26, 2010 @ 8:05 am

%d blogerów lubi to: